BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

FOSSIL ES4317

129.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Gjinia

Femra

Brendi

Emri

Ngjyra e fushës

Materiali i rripit

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

3 ATM

Mekanizmi

Kuarc

garancioni

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.