fossil_logo_diamond_black

FOSSIL ES4421

129.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

BrendiFossil
Garancioni2 vite
Viti i Modelit2018
GjiniaFemra
LevizjetKuarc
Ngjyra e rripitE Kremt
Materiali i rripitLekurë
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethitArgjend
Diametri35 mm
Gjerësia e rripit16 mm
Resitenca ndaj ujit5 bar
XhamiMineral
Brendi

Lloji i Produktit

Orë

Gjinia

Femra

Diametri i kornizës

Lloji i xhamit

Mineral

Mekanizmi

Kuarc

Materiali i rripit

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.