BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

FESTINA F16921/4

99.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

BrendiFestina
Garancioni2 vite
GjiniaFemra
LevizjetKuarc
Ngjyra e rripitArgjend
Materiali i rripitCelik i Pandryshkur
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethitArgjend
Diametri34 mm
Gjerësia e rripit17 mm
Rezistenca e ujit5 bar
XhamiMineral
Gjinia

Femra

Brendi

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.