festina

FESTINA F20347/4

99.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

BrendiFestina
Garancioni2 vite
GjiniaMeshkuj
LevizjetKuarc
Ngjyra e rripitE Gjelbert
Materiali i rripitNajlon
Materiali i rrethitCelik i Pandryshkur
Ngjyra e rrethitArgjend
Diametri42 mm
Gjerësia e rripit21 mm
Rezistenca e ujit5 ATM
XhamiMineral
DataPo
Gjinia

Meshkuj

Brendi

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.