Blej online.

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

VERSACE VERSACE CODE VEPO00620

1,310.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Koleksioni

VERSACE CODE

Gjinia

Meshkuj

Ngjyra e fushës

Mekanizmi

3 hands quartz

Diametri i kornizës

Materiali i kornizës

Çelik i pastĂ«r

Materiali i rripit

Diametri i rripit

175MM

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

Lloji i xhamit

Safir antireflex

Trashësia

12MM

Pesha

80,00gr

Barkodi

7630030572777

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.