BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

VERSACE ORE VE3F00522

1,339.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

This elegant timepiece is characterized by a rectangular case body with a delicate yet bold la Greca on left and Versace logo on the right side, both framing the dial. This unique 29.5x26mm case is enriched with a 3d Medusa at 12h and the particular lugs take

Brendi

Gjinia

Femra

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

barkodi

7630615112831

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.