Blej online.

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

VERSACE VERSACE PIN VEPN00220

1,090.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Koleksioni

VERSACE PIN (PN)

Gjinia

Femra

Ngjyra e fushës

Mekanizmi

2 hands quartz

Diametri i kornizës

Materiali i kornizës

Çelik i pastĂ«r

Materiali i rripit

Diametri i rripit

110×75

Rezistenca ndaj ujit

3 ATM

Lloji i xhamit

Safir

Trashësia

10.00mm

Pesha

70,00gr

Barkodi

7630030571107

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.