BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

GUESS ORE RUNAWAY GW0603L1

179.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

A chain pattern that also continues through the dial making it seamless. It can be paired with additional bracelets or worn alone for an overall chain look.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Gjinia

Femra

ngjyra-e-fushes

Silver

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

30m

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.