BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

GUESS ORE RUMOUR GW0613L1

Çmimi origjinal qe: 155.00 €.Çmimi i tanishëm është: 108.50 €.

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Rumour has it that this quilted pattern bracelet watch will be your go to style!

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Gjinia

Femra

ngjyra-e-fushes

Black

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

30m

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.