BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

GUESS ORE PHOENIX GW0203G10

159.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Skeleton dial details keep this phoenix on the rise. This style features a nylon barrel shaped case with black screw details and a black multi-function dial paired with a translucent silicone strap.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Gjinia

Meshkuj

ngjyra-e-fushes

Navy

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

50m

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.