BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

GUESS ORE PARKER GW0627G2

Çmimi origjinal qe: 205.00 €.Çmimi i tanishëm është: 143.50 €.

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

All you need for your watch wardrobe is this true dress to sport hybrid look featuring a chrono-look multi-function movement with cut thru details in the sub eyes

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Gjinia

Meshkuj

ngjyra-e-fushes

Black

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

50m

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.