BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

GUESS ORE FAME GW0644L2

305.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

This alluring case design of the GUESS triangle logo has a fully glitz look with tonal dial and sleek pave crystal bangle

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Gjinia

Femra

ngjyra-e-fushes

Champagne

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

10m

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.