BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

GUESS ORE HEIRESS GW0440L2

Çmimi origjinal qe: 290.00 €.Çmimi i tanishëm është: 203.00 €.

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

A true heiress, this stunning style features close to 300 crystals on it’s bezel. It’s cut thru dial with chrono look multi function movement features additional glitz powder and is paired with a brushed and polished bracelet

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Gjinia

Femra

ngjyra-e-fushes

Champagne

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

50m

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.