BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

GUESS ORE CRESCENT GW0628G1

119.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Back to Basics with this dressed up look featuring a unique textured dial design and smooth leather strap

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Gjinia

Meshkuj

ngjyra-e-fushes

Black

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

30m

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.