fbpx

BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

FOSSIL FS5727

189.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Brendi

Lloji i Produktit

Orë

Emri

Gjinia

Meshkuj

Ngjyra e fushës

Diametri i kornizës

Lloji i xhamit

Mineral

Mekanizmi

Kuarc, Chronograph

Rezistenca ndaj ujit

10 ATM

Materiali i rripit

garancioni

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.