1+1 GRATIS. PAGUAJ VETËM PRODUKTIN ME ÇMIM MË TË LARTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

VERSACE ORE VE3M00622

819.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

A cool and trendy Versace slim & modern case with Versace Versace lettering. This high catching watch is a perfect accessory for young generations that ant to show off the Versace brand. The slim 36mm case body is enriched with Versace Versace letterings in metal and a unique leather strap with Versace lettering.

Brendi

Gjinia

Femra

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

barkodi

7630615112732

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.
×

Na kontaktoni në Whatsapp

× Chat