BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

VERSACE ORE VE3G00122

2,139.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

This elegant jewelry timepiece is characterized by a feminine 26mm case body enriched with 3d Medusa at 12 o’ clock. This unique petite case is enriched with la Greca lasered on the top ring and a jewelry bracelet with bold 3d Medusa at 12h and 6h. This eye-catching collection has been executed also with black dial and diamonds indexes.

Brendi

Gjinia

Femra

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

barkodi

7630615115986

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.