fbpx

BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

TISSOT ALPINE ON BOARD T123.610.16.057.00

499.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Gjinia

Meshkuj

Brendi

Diametri i kornizës

Materiali i rripit

Mekanizmi

Swiss Kuarc

Rezistenca ndaj ujit

10 ATM

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.