BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

GUESS ORE PHOENIX GW0202G5

Çmimi origjinal qe: 225.00 €.Çmimi i tanishëm është: 157.50 €.

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Skeleton dial details keep this phoenix on the rise. Featuring an iridescent green-tone barrel shaped case with a black multi-function dial, this also features a FLEX strap. Soft black silicone is paired with smooth black leather to create a flexible fit for every wrist.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Gjinia

Meshkuj

ngjyra-e-fushes

Black

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

50m

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.