BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

DSQUARED2 SYZE D20061/S EX4

265.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Lloji i Produktit

Syze

Brendi

Gjinia

Femra, Meshkuj

barkodi

716736752945

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.