BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

DIESEL DZ4297

239.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

BrendiDiesel
Garancioni2 vite
Gjerësia49 mm
Gjatësia13 mm
GjiniaMeshkuj
MaterialiÇelik I pandryshkur
RripiRrip I lëkurës
Ngjyra e rripitE zezë
Rezistenca e ujit50 metra
DataPo
KronografPo
Gjinia

Meshkuj

Brendi

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.