BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

CASIO Casio Vintage A168XESG-9AEF

69.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Brendi

Gjinia

Femra, Meshkuj

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

3 ATM

Materiali i rripit

Mekanizmi

Kuarc

Ngjyra

barkodi

4549526345098

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.