fbpx

BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

CASIO Casio ‘Collection AQ-S810W-1AVEF

69.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Brendi

Gjinia

Meshkuj

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

10 ATM

Materiali i rripit

Mekanizmi

Solar

Ngjyra

barkodi

4971850960553

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.