1+1 GRATIS. PAGUAJ VETËM PRODUKTIN ME ÇMIM MË TË LARTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

CALVIN KLEIN SYZE CK22530S 601

Çmimi origjinal qe: 150.00 €.Çmimi i tanishëm është: 105.00 €.

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Produkti ka garancion internacional.

lloji-produktit
Lloji i Produktit

Syze

Lloji i syzeve

Dielli

Brendi

Gjinia

Meshkuj

barkodi

883901147612

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.
×

Na kontaktoni në Whatsapp

× Chat