Blej online.

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

CALVIN KLEIN AKSESORE CKJ35000426

69.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Lloji i Produktit

Aksesore

Brendi

Gjinia

Meshkuj

barkodi

7613272524582

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.