fbpx

BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

BALENCIAGA SYZE BB0260S-003 56

499.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Brendi

Lloji i Produktit

Syze

Lloji i syzeve

Dielli

Gjinia

Femra

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.