fbpx

BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

ARMANI ORE AR11541

369.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Brendi

Gjinia

Meshkuj

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

Materiali i rripit

Ngjyra e fushës

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.