Blej online.
Dërgesa falas në të gjitha porositë.
Mundësi pagese me këste.

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

VERSACE ORE VEZ701022

849.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

This is the coolest watch that meets the tastes of an audience looking for something new and trendy.The watch conveys a urban and sporty look at the same time. Its transparencies and colors make it unique and unisex . Absolutely and exquisitely iconic the design elements that we find in the metal loop of the strap that recall a Greek key see through, a Medusa head at 12h and an internal Greek key that can be seen from the curvature of the dial inner ring.

Brendi

Gjinia

Femra, Meshkuj

Rezistenca ndaj ujit

3 ATM

barkodi

7630615116686

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.