fbpx

BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

VERSACE V-ESSENTIAL VEJ400121

480.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Produkti ka garancion internacional.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Koleksioni

J4 V-ESSENTIAL 40MM -WC-

Gjinia

Meshkuj

Ngjyra e fushës

Mekanizmi

3 hands quartz

Diametri i kornizës

Materiali i kornizës

Çelik i pastër

Materiali i rripit

Diametri i rripit

120×75

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

Lloji i xhamit

Safir antireflex

Trashësia

7.6mm

Pesha

58,00gr

Barkodi

7630030574795

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.