Dërgesa falas në të gjitha porositë
Mundësi pagese me këste

SEIKO Presage SPB169J1

1,140.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Koleksioni

Presage

Gjinia

Meshkuj

Diametri i kornizës

Lloji i xhamit

Safir

Materiali i rripit

Mekanizmi

Automatic

Rezistenca ndaj ujit

10 ATM

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.