BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

POLICE PL.15407JSU/03

149.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

BrendiPolice
Garancioni2 vite
Diametri53 mm
BrendësiaE kalter + hiri
GjiniaMeshkuj
MaterialiMetal
RripiRrip I lekures
Ngjyra e rripitE kalter
Rezistente ndaj ujit50 metra
DatëPo
Gjinia

Meshkuj

Brendi

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.