BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

GUESS ORE TESSA GW0609L2

159.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

This style features a unique triangle pattern on it’s bangle connection and can easily pair with any look!

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Gjinia

Femra

ngjyra-e-fushes

Champagne

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

30m

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.