fbpx

BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

GUESS ORE BELLINI GW0022L2

155.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

A touch of sparkle on this dressy bangle featuring crystals on the case, bangle and dial. This timepiece is perfect to layer with your favorite bracelets or worn alone.

Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Gjinia

Femra

ngjyra-e-fushes

Champagne

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

30m

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.