BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

FOSSIL ORE FS5917

Çmimi origjinal qe: 129.00 €.Çmimi i tanishëm është: 90.30 €.

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Produkti ka garancion internacional.

Lloji i Produktit

Orë

Emri

Brendi

Ngjyra e fushës

Gjinia

Meshkuj

Materiali i rripit

barkodi

4064092136302

Diametri i kornizës

Rezistenca ndaj ujit

10 ATM

Mekanizmi

Kuarc

garancioni

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.