FESTINA F16867/2

99.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

BrendiFestina
Garancioni2 vite
Diametri32 mm
BrendësiaE zezë
GjiniaFemra
MaterialiMetal
RripiRrip I metalit
Ngjyra e rripitE argjenedit
Rezistente ndaj ujit50 metra
DatëPo
Brendi

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.