BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

DIOR KORNIZE DIORBLACKSUIT 0 S13U B500

Çmimi origjinal qe: 415.00 €.Çmimi i tanishëm është: 207.50 €.

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Lloji i Produktit

Syze

Lloji i syzeve

Optike

Brendi

Gjinia

Meshkuj

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.