Blej online.

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

D1 MILANO ULTRA THIN D1-UTBL12

375.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Designed after our famous Geo edition, but with a smaller case fit for the ladies. Keeping the bright blue sunray dial, stainless steel elements are now plated in elegant rose gold.

Brendi

Koleksioni

ULTRA THIN

Gjinia

Femra

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.