BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

D1 MILANO SUBACQUEO D1-DVRJSH

540.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Dive in for the next series of the Project Shadow where our Diver is immersed in a full IP black suit, teaming a rotating inner ring, knurled crowns, and bold hands and indicators.

Brendi

Koleksioni

SUBACQUEO

Gjinia

Meshkuj

Rezistenca ndaj ujit

30 ATM

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.