BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

D1 MILANO SUBACQUEO D1-DVRJ02

495.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Channel an adventure 30ATM deep, immersed with submarine views. Check out blue reverse-degraded dials swimming around White LumiNova indicators.

Brendi

Koleksioni

SUBACQUEO

Gjinia

Meshkuj

Rezistenca ndaj ujit

30 ATM

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.