BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

D1 MILANO SUBACQUEO D1-DVRJ01

495.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Journey underwater and experience our diver collection. Go for the classic black tones and be ready to dive into the deep blue with White LumiNova indicators.

Brendi

Koleksioni

SUBACQUEO

Gjinia

Meshkuj

Rezistenca ndaj ujit

30 ATM

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.