Blej online.

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

D1 MILANO POLYCARBON D1-PCBJ14

175.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

A classic combination strengthened by a soft-touch finish, and stainless-steel contrasts.

Brendi

Koleksioni

POLYCARBON

Gjinia

Meshkuj

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.