1+1 GRATIS. PAGUAJ VETËM PRODUKTIN ME ÇMIM MË TË LARTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

D1 MILANO NANOCHROME D1-NCRJ03

125.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Best-selling Polycarbon shrunk to a youthful note, while staying true to its iconic monochromatic look.

Brendi

Koleksioni

NANOCHROME

Gjinia

Femra

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.
×

Na kontaktoni në Whatsapp

× Chat