BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

D1 MILANO CARBONLITE D1-CLRJ04

165.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

New shape, new era, new material innovations. Boasting our first circular Carbon Nylon composite case storing a blue gradient sunray dial, a glossy water-transfer patterned Polycarbonate outer frame, and a silicone strap to secure the wrist.

Brendi

Koleksioni

CARBONLITE

Gjinia

Meshkuj

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.