D1 MILANO AUTOMATIC D1-ATBJ12

695.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

New Automatico, now in colour. Refined with a green sunray dial, pairing a slimmer case and see-through case-back design.

Brendi

Koleksioni

AUTOMATIC

Gjinia

Meshkuj

Rezistenca ndaj ujit

5 ATM

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.