CASIO LTP-E148M-7AEF

120.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

BrendiCasio
Garancioni2 vite
Diametri40 mm
BrendësiaArgjend
GjiniaMeshkuj/Femra
MaterialiMetal
RripiRrip I metalit
Ngjyra e rripitArgjend
Bateria2 vite nje bateri
AlarmPo
Brendi

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.