fbpx

BLEJ ONLINE - TRANSPORT I SHPEJTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

BREITLING SUPEROCEAN AUTOMATIC 44 A17376A31L1A1

5,885.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

MOVEMENT

CaliberBreitling 17
MovementSelf-winding mechanical
Power reserveApprox. 38 hrs
Vibration28,800 v.p.h
Jewel26 jewels

CASE

Case materialStainless steel
CasebackScrewed in
Water resistance300 m (1,000 ft) i
BezelUnidirectional, ratcheted
CrownScrew-locked, two gaskets
CrystalCambered sapphire, glareproofed both sides

DIMENSIONS

Product Weight (Approx.)184.0 g.
Watch-head Weight (Approx.)89.6 g.
Diameter44.0 mm
Thickness12.6 mm
Height (upper lug tip to lower lug tip)50.5 mm
Lug width (in-between lug)22.0 mm

STRAP

Strap materialStainless steel
Strap colorMetal bracelet
Strap typeStraight
Lug22/18 mm
Lloji i Produktit

Orë

Brendi

Gjinia

Meshkuj

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.