1+1 GRATIS. PAGUAJ VETËM PRODUKTIN ME ÇMIM MË TË LARTË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

BREITLING NAVITIMER B01 CHRONOGRAPH 46 AB0137211B1A1

9,735.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

TECHNICAL DATA
MOVEMENT
Caliber
Breitling 01 (Manufacture)
Movement
Self-winding mechanical
Power reserve
Approx. 70 hrs
Chronograph
1/4th second, 30 minutes, 12 hours
Vibration
28,800 v.p.h
Jewel
47 jewels
Calendar
Dial aperture
CASE
Case material
Stainless steel
Caseback
Screwed in (sapphire crystal)
Water resistance
3 bars
Bezel
Bidirectional, slide rule
Crown
Non screw-locked, two gaskets
Crystal
Sapphire
DIMENSIONS
Product Weight (Approx.)
114.0 g.
Watch-head Weight (Approx.)
92.4 g.
Diameter
46.0 mm
Thickness
13.9 mm
Height (upper lug tip to lower lug tip)
51.8 mm
Lug width (in-between lug)
24.0 mm
STRAP
Strap material
Alligator leather
Strap color
Black
Strap type
Straight
Lug
24/20 mm
Buckle Material
Stainless steel
Buckle type
Folding clasp
Buckle size
20 mm

Brendi

Gjinia

Meshkuj

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.
×

Na kontaktoni në Whatsapp

× Chat