breitling-logo

BREITLING CHRONOMAT B01 42 UB0134101C1U1

13,420.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Brendi

Koleksioni

Chronomat

Gjinia

Meshkuj

Mekanizmi

Automatik

Materiali i rripit

Lloji i xhamit

Safir

Rezistenca ndaj ujit

20 ATM

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.