Blej online.

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

BREITLING AVENGER AUTOMATIC V32395101B1X1

5,445.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Bold, extremely robust and shock resistant, the Avenger Automatic GMT 45 Night Mission features a lightweight case and an additional red hand indicating a second time zone. As a true Breitling Avenger, it can be used wearing gloves and offers unrivalled safety and reliability to any airborne adventurer. The Night Mission interpretation of the Avenger Automatic GMT 45 features a sturdy 45mm DLC-coated titanium case, black dial and a sand-colored military leather strap that fits either a DLC-coated stainless-steel pin buckle or folding clasp. Its specific Arabic numerals – coated with Super-LumiNova® – recall the stenciled numbers used on the decks of aircraft carriers. Thanks to its rugged bezel and its special grip-pattern on the crown, the Avenger Automatic GMT 45 Night Mission can be easily operated wearing gloves.

 

Gjinia

Meshkuj

Koleksioni

Avenger

Brendi

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.