BLEJ ONLINE • PAGUAJ PASI TA PRANONI PRODUKTIN OSE ME KARTELË

DISTRIBUTOR I AUTORIZUAR

D1 MILANO COMMANDO 38 D1-MTNJ01

290.00 

Mundësi pagese:

TEB - STARCARD deri në 6 këste.

Rikonfigurim taktik. Ora Veteran Commando me një rrip pëlhure natyrale ngjyrë te zezë është një pjesë ekskluzive e koleksionit  Pranverë-Verë . Diali me dy shtresa ngjyrës së zezë ndriçohet nga detajet e Old Radium Luminova.

Gjinia

Meshkuj

Brendi

Më shumë se 10,000 produkte për ju
Njejtë sikur në dyqanet tona, vetëm online!
Dërgesa të menjëhershme
Për ju edhe më shpejtë!
Blerje të sigurta
Pagesë me kartelë dhe para në dorë
Ju ndihmojmë
Për ju 24/7 në të gjitha kanalet tona të komunikimit.